Części zamienne do obrabiarek do metalu

Oferujemy wszelkiego rodzaju części mechaniczne do tokarek uniwersalnych i karuzelowych, frezarek konsolowych poziomych, pionowych i uniwersalnych, do wiertarek , szlifierek i wytaczarek. Dostarczamy części do wszystkich polskich obrabiarek do metalu produkowanych m.in. przez FUM Poręba, FAT Wroclaw, Jafo Jarocin, Mechanicy Pruszków, Jotes i wiele innych. Posiadamy ogromny zasób części zamiennych do tokarek TUR, TUM TUJ, frezarek FWA, FND, szlifierk SPC, SPD, SOJ, SWA oraz do wielu innych obrabiarek do metalu produkcji nie tylko polskiej, ale i czeskiej, bułgarskiej, niemieckiej rosyjskiej.

Regularnie wysyłamy do naszych Klientów śruby pociągowe, śruby poprzeczne do tokarek, nakrętki, koła i przekładnie zębate, wałki uzębione oraz inne części i komponenty maszyn. Oprócz gotowych pozycji, dostępnych z magazynu, wykonujemy na zamówienie części mechaniczne na podstawie rysunków lub wzorów dostarczonych przez Klienta, m.in.:

 • KOŁA ZĘBATE WALCOWE:
  o zębach prostych, skośnych, daszkowych, z uzębieniem wewnętrznym, zębatki
 • KOŁA ZĘBATE STOŻKOWE:
  o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich
 • PRZEKŁADNIE ZĘBATE:
  walcowe o zazębieniu zewnętrznym i wewnętrznym, stożkowe o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, śrubowe i ślimakowe, w układach równoległych i kątowych, pojedyncze i wielostopniowe, wielorzędowe
 • OSIE, WAŁY, TULEJE, WRZECIONA, ŚRUBY, TRZPIENIE:
  gładkie, kształtowe, jedno- i wieloczopowe, śruby pociągowe z nakrętkami, śruby kulowe